Hodnoty, na které je dobré myslet

V těchto dnech je bazén ideální místo, kde se trochu zchladit a pobýt. Někdo se v bazénu ráda opaluje na madrčace, někdo tam naopak dovádí a užívá si tam volné chvilky. Vlastnit bazén je super věc, je to radost, když můžete přijít z práce a jít se zrelaxovat na nějaký čas právě tam. Bazén s sebou ale také přináší pár starostí, respektive spíše povinností, tak abyste mohli užívat bazén neustále naplno. Pokud bychom zanedbali péči jak o vodu a čistotu v bazénu obecně, mohli bychom se setkat se zdravotními komplikacemi, které za to rozhodně nestojí. Na co si tedy dát pozor a jaké hodnoty sledovat?
bazén na pobřeží.jpg
Rozhodně velice důležitá hodnota, kterou je potřeba mít na mysli je pH! Není to žádný náročný proces, její výši znáte hned, a pokud se bude její hodnota odchylovat od optimální, můžete okamžitě zasáhnout a výsledky jsou obratem zase skvělé. Zjišťování této hodnoty je velice jednoduché a zvládne to naprosto každý. K zjišťování hladiny pH je potřeba mít tester, prostřednictvím kterého hodnotu okamžitě zjistíme. Proto je tedy dobré daný tester vlastnit a tuto veličinu neustále monitorovat. Tester zakoupíte v každém specializovaném obchodě na bazény, nebo případně v obchodě, kde prodávají příslušenství právě do bazénu, berte to jako takovou malou povinnost vlastnit, když máte bazén. Vaše zdraví je důležité, na to vždy myslete.
Když tester ponoříte do vody, tak tuto hodnotu obratem zjistíte. Pokud se zjištěná hladina pH bude odchylovat od té optimální, ani tak nevěště hlavu. Existují přípravky či roztoky, které po jejich použitý vaší hladinu pH okamžitě upraví. A vše je zase v pořádku. Proto rozhodne tester a roztok pro úpravu pH mějte vždy doma po ruce a v případě potřeby okamžitě zasáhněte. Nejedná se o žádné drahé záležitosti, může si je tak dovolit každý.
nafukovací zvířátko.jpg
Nezapomínejte také myslet na čistotu vody, filtrací atd. … všechny tyto přípravky vám pomohou vodu ve vašem bazénu udržet krásně čirou po celé léto, a to se rozhodně vyplatí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup