Hororové hry na telefon


Na telefonu najdete mnoho her, které můžete hrát. Můžete hrát logické, dobrodružné, ale i mnoho jiných, například i hororové. Hororové hry na telefon si můžete zahrát kdykoliv a kdekoliv. Pokud jste tedy milovníky hororů a máte nějaký ten čas navíc, zkuste si zahrát jednu z těchto her.

 batoh na klíně

SIM

Sara is missing je hra z prostředí iOS, proto jistě mnohem intenzivnější zážitek budete mít u Iphonu.   I tak se však dá hra prožít, před jejím začátkem musíte totiž potvrdit, aby hra využívala vibrace a zvuky, jak bude chtít. Příběh je o tom, že najdete telefon a snažíte se zjistit, komu patří. Ovšem zjišťujete více a více a zapletete se do něčeho, co by mělo zůstat ukryté. Dark web, do toho prostředí techniky a celkový pocit vám navodí dosti autentickou atmosféru.

 

Dungeon nightmares

Hra, kde se dostanete do dungeonu, ve kterém je však tma. Máte k dispozici pár svíček, k tomu vás během toho pronásleduje duch malé holčičky a chce vás zabít. Musíte tak dokončit úkol a nejlépe se nenechat zabít.

 

Eyes

Jedna z nejznámějších hororových her na telefon, během které máte za úkol sbírat oka, která se nachází na zdech, a měšce. Hra je zaměřená na lekačky, celu dobu vás pronásleduje tajemné zlo, to se však objeví až ke konci hry.

dívka z hororu 

Murder room

Nacházíte se v místnosti, kde se ve stejnou chvíli nachází vrah, který morbidním způsobem mučí jiné tělo a vy se musíte dostat pryč, jste totiž další na řadě. Pomocí objektů umístěných po místnosti se snažíte najít si cestu ven.

 

Sad satan

Název hry pochází z fráze, která popisuje člověka závislého na filmech a hrách. Procházíte chodbou zvláště vytvořenou poměrně jednoduchým designem. Časem se objevují zvuky chůze, ale i další nepříjemné hlasy. Na začátku rychle problikne fotka dvou osob z charity NSPCC bránící násilí na dětech. Ve hře samotné se objevují děti doprovázené děsivými výkřiky, mění se zde barvy a hra sama o sobě je určená především pro navození nepříjemného pocitu, žádný hlubší příběh nemá.