Stálice v oblasti dámské módy

Ačkoliv je móda do jisté míry proměnlivá, vždy se najdou kousky, které jsou takzvanými stálicemi, tedy se jim daří držet krok s dobou, a třebaže se mění, jedná se stále o ty samé kousky. Jsou to takzvané univerzální kousky oděvů, které lze využít mnoha způsoby, hodí se ke spoustě stylů, a jednoduše nikdy neomrzí. Které to jsou?

Legíny

Legíny si svoji popularitu drží už dlouhá léta, a jen těžko je něco překoná. Jejich výhodou je, že padnou každému, jsou pohodlné, a existují v tolika verzích, že se vážně hodí ke každému možnému stylu. Můžete je tedy vidět na matkách, které tlačí kočárek, ve fitku, na procházce, ve škole, či dokonce i v práci. Legíny svoji popularitu zahájily již před desítkami let, a od té doby se objevují v nejrůznějších verzích. Základem jsou pak klasické černé, nebo sportovní legíny, od věci však nejsou ani pevnější legíny, legíny s různými vzory, koženkové, či džínové legíny, push up legíny, a mnoho dalších.

dřepící žena

Klasický nátělník

Klasický elastický nátělník ve stylu Basic rovněž nevychází z módy už po dlouhá desetiletí. Obvykle jej seženete v leckterém obchodním řetězci, či u menšího prodejce, a to v mnoha barvách. Od klasického bílého, přes neonově žlutý, modrý, či třeba růžový. Nátělník se pak nosí jen tak k riflím, či šortkám, k sukni, na cvičení, pod průsvitnou halenku, nebo třeba na spaní.

ležící žena

Pletený svetr

Pletené svetry byly oblíbené už za dob mládí našich babiček, kdy si je ženy obvykle pletly doma samy, a pak se chlubily, které se povedl nejlepší kousek. Vnoučata pak často trpěla v kousavých svetrech, na které byla zvolena nevhodná příze. Pokud je však svetr z kvalitní vlny, je velmi příjemným kouskem oděvu v chladných zimních dnech, a rovněž i stylovým doplňkem outfitu. Čím huňatější, tím lepší. Dnes se již nenajde mnoho žen, které by si svetry pletly samy, a tak se většinou spoléháme na obchody, či šikovné švadlenky, které mají ve svém oboru i pletení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup