V sexu nejde o rychlost


My lidé dnes nechceme na nic dlouho čekat. Chceme, aby to odsýpalo, aby bylo všechno co nejdřív hotové a nám tak zbyl čas i na další věci. Ale existují i výjimky. A mezi ně zaručeně patří sex. I kdybychom se v jednom kuse honili, aby bylo všechno hotové nejlépe hned, u sexu to neplatí. Tady vždycky šlo, a i dnes jde, o to, aby si to oba milující se partneři užili. A jestli někde platí, že je ‚práce kvapná málo platná‘, je to právě tady.

Jenže někteří muži mají právě v tomto ohledu docela smůlu. Osud jim nebyl a není příznivě nakloněn, a to znamená, že mají předčasnou ejakulaci. Což, pokud to nevíte, znamená, že u nich sex končí velice záhy poté, co začne. Jsou příliš citliví, a to se projevuje v tom, že se zkrátka udělají raz dva. A je tak rychle po všem, že si to neužijí ani oni, ani jejich partnerky.

erotické foto

Něco takového pochopitelně nikoho netěší. Kdo by byl nadšený z toho, že zatímco se ostatní lidé milují dlouho a kvalitně, u něj to nepřichází v úvahu? A tak někdo s předčasnou ejakulací nanejvýš tak sní o tom, jaké by to bylo, kdyby i on v posteli, tedy při sexu, déle vydržel.

Ale není třeba jenom snít. Když na to přijde, dá se také využívat Dapoxetin, přípravek, který má právě tam dole znecitlivující účinek. A když ho muž používá, může právě díky menší citlivosti vydržet déle, než dojde na vyvrcholení a ejakulaci. A to si pak někdo takový a také jeho partnerka nemůže vynachválit.

erotické foto

A jestli trápí podobný problém i vás, klidně si i vy Dapoxetin sežeňte a užívejte ho, abyste si tím i vy zajistili dostatečnou výdrž. Věřte mi, že to v mnoha případech stojí za to. Protože ani vás, ani vaši partnerku nemůže těšit, když je váš sex tak krátký, že to snad ani nestojí za řeč a za to snažení. To není něco, co by se mělo uspěchat, aby se už už mohlo jít dělat něco jiného.

Dá se prostě parafrázovat známá moudrost, dá se říci, že ‚sex kvapný málo platný‘. A to byste přece nechtěli.