Zářivá keramika Jirky Řezníčka

Mezi kvalitní a zodpovědné výrobce v tomto oboru patří i Jiří Řezníček z Brna. Už to, že dělá svou práci více než třicet let, svědčí o tom, že tomu rozumí. A nejen to. Je to velice zručný točíř a mistrně zvládá i konečné dekorování výrobků. Používá drahé kvalitní glazury, často velice zářivých barev. Máte rádi zlato nebo stříbrnou ozdobnou linku? I takové výrobky u něj najdete.
S keramikou začal po roce 1990 a v průběhu času vystřídal různé styly, dekory, techniky, vždy však převažovala užitková keramika. Nyní ho okouzlily obří matné nádoby s puntíky ve všech možných variantách.
ruce hrnčíře
Keramika je pálena na 1200 stupňů, celkově třikrát, mikrovlnka ani myčka jí neublíží. Každý výrobek je zespodu signován zkratkou jeho  jména –  ŘEZ.
Mezi nejběžnější výrobky patří hrnky, hrníčky, misky i veliké mísy, lahve, vázy, konvice i cukřenky, prostě nač si vzpomenete, a vše naprosto originální, pečlivě a do detailu vypracované. Řeknete si, hrnek, to je celkem běžný sortiment, ale ty jeho, jsou opravdu neobyčejné. Zadívejte se na ty detaily, a zamyslete se, kolik práce to muselo dát. Nezvyklé tvary a jedinečné barvy. Úžasné nápady a zpracování. Kouzlo detailu. A nejen to. Také umí vyrobit například i naprosto kouzelného velikého veselého paňácu.
abstraktní spirála
Jednu dobu se dokonce zabýval i výrobou nádherných obřích koček.
Toužíte po nádobě s nápisem a chcete, aby to bylo decentní a nevtíravé? Oslovte tohoto pána.
Žádný vlastní internetový obchod sice nemá, ale můžete ho oslovit na Facebooku, kde se skrývá pod obchodním názvem KERAMIKA ŘEZ, případně na Fleru, kde je samozřejmě pod tím samým jménem. Nemusíte se bát, že při zasílání poštou vám tu krásu rozbijí. I v balení zásilek je pan Řezníček stejně pečlivý, jako při výrobě.
Udělejte si občas radost. Zde si můžete být jistí, že výrobky jsou nejenom hezké, ale opravdu užitkové a kvalitní. Věřím, že vám vydrží roky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup