Dlažba do interiéru, exteriéru i k bazénu

Chcete změnit vzezření vašeho domova? Nebo jej doladit k dokonalosti a už chybí jenom pár detailů? Plánujete bazén, ale nevíte, jaký druh obložení zvolit kolem něj? Toužíte po kvalitním materiálu do předsíně, chodby či na terasu? Právě v těchto všech případech využijete kamennou dlažbu.

Kámen má neocenitelné vlastnosti, skvěle vypadá, je rozmanitý a podmanivý. Navíc se jedná o přírodní produkt, vždyť kámen lidstvo provází od nepaměti.

Do interiéru i exteriéru se hodí přírodní kamenná dlažba Stoneexpert.

Vynikne svou krásou, přirozeností a zachová si po mnoho dalších let své typické vlastnosti i vzhled.

Není náročná na údržbu. Nic nepotřebuje a bude stále vypadat skvěle.

bazén

K bazénům i na zahradu

Přírodní kámen je opravdu jedinečný. Krásně se snoubí s jakýmkoliv designem obydlí. Jedná se o příjemný materiál nejenom vzhledově, ale také udržitelně. S kamenem se pracovalo již dávno v historii, velice často se s ním pracuje dnes a jistě se s ním bude pracovat i do budoucna. Je to neocenitelný pomocník nejenom u nás v obydlích, ale také v komerčním sektoru.

Dlažba se používá zejména k bazénům, protože má mnoho vynikajících vlastností, nezadržuje vlhkost, nepropouští vodu, pohlcuje vlhkost, rychle schne, povrch nezůstává mokrý a hladný, takže je bezpečný. Použít ho můžete nejenom kolem bazénu ale i kdekoliv na zahradu.

Terasy a chodníčky

Přírodní design se rozhodně hodí i na terasy a balkony. Využijete ho v případě chodníčků na zahradu a různých doplňků, cestiček k altánům, nebo jako podlahu do pergoly.

stůl, zahrada, bazén

Využití v interiéru

Dlažbu samozřejmě využijete i v interiéru jako podlahu na chodbu či jako obložení do koupelny. S přírodním designem ji ladně skloubíte do moderních prostor i do starší zástavby.

Kouzlo komerčních prostor

Nesmíme zapomínat ani na komerční prostory, i do těch se hodí právě tento styl. Stačí si zvolit velké formáty, které vypadají velice vzhledně a prakticky se udržují. Vytvoříte s nimi jedinečné kouzlo komerčních prostor a vdechnete jim výjimečnost.