Stěhování od profesionálů


Každý z nás se někdo v životě dostane do situace, kdy potřebuje něco převést, nebo přestěhovat, ale nemá na to čas, ani potřebné nástroje. V takovém případě je dobré oslovit známé, nebo rodinu, která Vám se stěhováním pomůže. Pokud však tuto možnost nemáte, tak nevěště hlavu a zavolejte firmu levné stěhování Praha, která se postará o všechny Vaše věci a v bezpečí je převeze na Vámi určené místo.

stěhování (19)

Firma Odnesto se zabývá stěhováním dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti ohledně převozu a manipulace s nábytkem. Jejich prioritou je rychlost, dochvilnost ta v neposlední řadě také spolehlivost, která je vždy na místě. Mimo klasické stěhování se firma zabývá také převozem těžkých břemen, vyklízením nemovitostí, stěhováním firem, či montáží a demontáží nábytku. Provozní dobu mají 7 dní v týdnu a to i o víkendu a ve svátcích. V tyto dny je stěhování ba naopak ještě lepší a to díky mírnějšímu provozu jak silnicích, tak ve firmách.

stěhování (20)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník služeb, které firma nabízí, ale také na veškerý obalový materiál, který budete ke stěhování potřebovat. Firma nabízí také slevy a to pro seniory nad 65 let, pro neziskové a humanitní organizace, státní instituce a také dětské domovy. V sekci reference se můžete dočíst, jak byli daní zákazníci spokojeni a zda se jim celková práce firmy líbila. Pokud se i Vám zalíbí jejich komentáře, tak si můžete udělat jednoduchý kontaktní formulář, kde vyplníte základní věci o stěhování a Vaší osobě. Ve formuláři najdete iniciály, kde se byt, či firma nachází, zda je v dané budově výtah a v jakém patře se nachází byt, který se bude stěhovat.

Pokud tedy přemýšlíte o stěhování a nemáte na něho čas, ani náladu, tak neváhejte a oslovte tyto profesionály na trhu. Zaručeně nebudete litovat a přidáte se k dalším spokojeným zákazníkům, kteří službu stěhování využili.