Jak na krásnou a zdravou pleť?

  1. Dostatečná hydratace

Toto pravidlo jste jistě zajisté již několikrát slyšela. A nenechte se zmást, dostatečný přísun tekutin během dne je velmi důležitý pro krásnou pleť a rovněž pro celkové zdraví našeho organismu. Zaměřte se především na pití čisté vody či neslazených čajů. Díky pravidelnému a dostatečnému pitnému režimu budete mít nejen hezkou pleť, ale také se vyhnete například bolestem hlavy, které mohou být mnohdy způsobené právě dehydratací.

sklenice s ledem

  1. Vyhovující pečující kosmetika

Je nutné, abyste o pleť každodenně dostatečně pečovala. Zvláště v dnešní době, kdy je náš vzduch znečištěn nejrůznějšími toxickými a škodlivými látkami, je mimořádně důležité pleť minimálně dvakrát denně čistit. Vyhněte se však přípravkům, které obsahují alkohol. Ty budou vaši pleť akorát přílišně vysušovat. Poté mohou na obličeji vznikat suchá místa a vaše pleť bude nepříjemně napnutá.

Pro odlíčení je vhodné zvolit dvoufázový postup, kdy v prvním kroku pleť odlíčíte pomoci oleje či pěny a následně obličej ještě umyjete jemným čistícím gelem. Takto si můžete být jistá, že vaše pleť bude dokonale čistá. Následně můžete použít některý z pleťových tonerů. Na vlhkou pleť poté naneste vyživující pleťové sérum a vaši rutinu zakončete krémem.

  1. Věnujte zvýšenou pozornost očnímu okolí

Pokožka je v těchto partiích velmi jemná. Pod očima se rovněž začínají tvořit první vrásky, proto nezapomínejte každý den aplikovat oční krém, který funguje jako skvělá prevence. Vyhněte se parfémovaným produktům, které mohou způsobit podráždění vašich očí a také pleti. Oční krém je vhodné aplikovat dvakrát denně, a to ráno a večer.

oko s řasami

Ke krásné pleti patří rovněž dlouhé a husté řasy. K docílení tohoto efektu vám může napomoci přípravek na růst řas Pulo. V dnešní době je trhu k dostání spoustu variant nejrůznějších sér na řasy i obočí, takže si jistě vyberete takové, které bude vyhovovat právě vám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup