Kam pozvat hodinového manžela

Pozvat hodinového manžela do kavárny na rande samozřejmě můžete, ale tentokrát bychom se měli věnovat jeho profesnímu tématu a činnostem, které zvládá jako šikovný řemeslník. Název této profese totiž úzce souvisí s typickou vlastností některých mužů, kteří jsou považováni za schopné a technicky zdatné – s univerzalitou.

nářadí hodinového manžela

Být univerzálním pracantem každý nesvede, a nelze například požádat mnohé elektrikáře, aby vám vyměnili vodovodní baterii, anebo zedníka, aby si poradil s pokládkou koberce.

Univerzální řemeslníci jsou dnes velmi žádaní, a to právě pro tuto vlastnost. Stačí vám totiž oslovit jen jediného člověka, který v domácnosti zastane celou řadu pracovních úkonů, a odpadnou vám tím další administrativní starosti, plánování a rezervování vhodných termínů a vyjde vás to zřejmě i levněji.

Kam přizvat univerzálního pracanta

Jestliže nyní dokážeme odhadnout, s čím vším si dle ceníku hodinový manžel z Pardubic _Mvcleaningservices.cz poradí, máme v ruce trumf, s nímž lze docela obratně operovat. Kde všude se šikovnost těchto lidí uplatní?

krabice s nářadím

Chalupa – že si můžete pozvat hodinové manžely k sobě do bytu či rodinného domu, je jasné snad každému. A tak bychom k tomuto výčtu míst mohli směle zařadit i chaty a chalupy. Tam se také najde celá řada vhodných příležitostí pro práci.

Sportoviště – i zde se řemeslníci uchytí, například v tenisových klubech, na sportovních stadionech, v plaveckých bazénech či v soukromých sportovních areálech. Mohou tu zastoupit i některé údržbáře.

Kanceláře, obchody a provozovny – otevřeli jste novou prodejnu textilu a upadla vám v okně roleta? Anebo provozujete kadeřnictví a potřebovali byste nainstalovat v místnosti nová zrcadla a svítidla? Další podnět pro přivolání hodinového manžela.

Zahrádkářské kolonie – dokonce i zde se tito řemeslníci uplatní, kupříkladu tam, kde je potřeba vyměnit těsnění u vodovodního kohoutku, opravit zahradní hadici, omítnout zeď, postavit kadibudku, vztyčit pletivový plot atp.