Když je koníčkem rybaření

Každý člověk má své představy o trávení volného času. Někdo si den naplánuje tak, že volný čas nemá vůbec, jiný si nedovede představit, že by po práci nemohl lenošit u televize a pak je tu asi největší část populace, kteří mají a aktivně pěstují svého koníčka. Tím samozřejmě nemyslíme toho čtyřnohého, který se osedlává, ale všechny druhy volnočasových aktivit. Od aktivního sportování jako běh, turistika, fotbal, tenis, přes domácí ruční práce jako háčkování, pletení, šití, až po kutily v garážích a dílnách, fandy do motorek nebo aut. Nesmíme zapomenout ani na zahrádkaře a jistě bychom našli hromadu dalších aktivit.

Takovou trochu zvláštní kategorií je rybaření. Je to aktivita venkovní, ale aktivita, u které sedíte, je to aktivita, při které jste aktivní? Mnohý rybář vám potvrdí že ano. Ne vždy se dá na to rybářovo oblíbené místo dojet autem, většinou se musí docela daleko projít, protože kam dojedete autem, tam bude moc rybářů na málo ryb. A vytáhnout pořádného sumce? Na to potřebujete svaly a vytrvalost jak maratónský běžec. Takže i rybář při rybolovu spaluje kalorie.

rybáři

Jste-li opravdu zapálený rybář, tak si při každé procházce kolem vody říkáte, tady by to šlo. Ale kdo by sebou tahal stále celou výbavu, která, přiznejme si, není úplně lehká. Nabízí se varianta skládacích prutů teleskopických https://www.mlsport.cz/teleskopicke/. Taková pojistka pro případ, že vás přemůže rybářská vášeň a potřebujete to nahodit a zkusit štěstí.

rybářské pruty

Tahá vás žena na procházku ven a vy byste raději někam na ryby? Udělejte kompromis, běžte samozřejmě se ženou, ale přibalte si do batohu nenápadný teleskopický prut. Žížalu už potom vyhrabete kdekoliv. Jedete na dovolenou a nevíte, jestli tam bude někde možnost rybolovu? Nemusíte tahat celou rybářskou výbavu, přibalte s sebou teleskopický rybářský prut a nebudete muset smutně koukat na rybník plný kaprů bez možnosti nahodit udičku.