Nedostatek místa v pokojíčku vyřeší postel s úložným prostorem

Ve vašem malém bytě nebo domě máte příliš malou a stísněnou ložnici, a proto doslova bojujete s každým volným centimetrem? Jen horko těžko umístíte do vaší ložnice skříň s oblečením, rádi byste také ještě třeba nějaké to zrcadlo a noční stolky, případně ještě nějaký menší pracovní stůl? Vyřešte tento problém s místem chytře.

postel

Nedostatek místa pro různé věci můžete ve vaší ložnici vyřešit pomocí dřevěné postele s úložným prostorem 120×200. Toto lůžko disponuje dvěma šuplíky umístěnými ve spodní části, do kterých se dá schovat spousta nejrůznějších věcí, jaké si jen umíte u vás doma představit.

Co všechno můžete uložit do šuplíků pod vašim místem na spaní
Do takovýchšuplíků pod lůžkem, ať se to třeba nezdá, se vejde spousty nejrůznějších věcí. Díky tomu tak ušetříte místo ve vaší ložnici, která tak bude působit vzdušnějším dojmem. V šuplících pod lůžkem tak můžete mít uklizené různé knihy, časopisy, nebo tam jednoduše schováte lůžkoviny, deky, peřiny, polštáře nebo náhradní povlečení, to už je na vás. Sami uvidíte, kolik se v takových chytře a prakticky řešených šuplíkách skrývá místa a kolik se toho do nich vejde.
Díky tomuto chytře řešenému místu v podobě šuplíků pro různé věci nebudete muset řešit, kam umístit další komodu nebo malou skříňku, protože už jí zkrátka ve vaší ložnici nebude potřeba.

ložnce

Po pořízení nového lůžka vyrobeného z kvalitního masivního dřeva s praktickými šuplíky už nebudete muset válčit s nedostatkem místa v ložnici a získáte také kvalitní lůžko pro váš pohodlný a plnohodnotný spánek, který je velice důležitý.
Pořiďte si do vaší ložnice nové a praktické místo na spaní v podobě lůžka z masivního dřeva, které využijete nejen ke spánku, ale také k uklizení různých věcí do praktických šuplíků pod lůžkem. Vaše ložnice i vy toto praktické řešení velice oceníte.