Nejlepší konzolové hry, které musíte vyzkoušet


Přestože už je na trhu několik měsíců PlayStation 5, jeho předchůdce PlayStation 4 ještě dlouho zůstane hojně využívanou konzolí, na které si můžete zahrát ty nejlepší hry, které dosud vyšly. Které hry na ps4 to jsou?

Red Dead Redemption 2

Jedna z nejlepších konzolových her, které si můžete zahrát. V roli Arthura Morgana přepadáváte dostavníky a usedlosti společně se svým gangem. Proti vám však bojují ostatní gangy, kterým berete živobytí a strážci zákona. Hra má westernovou tématiku a jedná se o velmi kvalitně zpracovanou simulaci.

God of War

V této hře se jako bůh Kratos vydáte na nejvyšší horu světa, abyste zde rozptýlili popel své zemřelé ženy. Cestou vás bude doprovázet syn Kratose Atreus. Hra má nezaměnitelný příběh doprovázený severskou mytologií a skvělými bojovými akcemi.

Herní ovladač

Uncharted 4: A Thief’s End

V Roli archeologa Nathana Drakea se společně se svým bratrem vydáváte na výpravu za pirátským pokladem. Poklad však nehledáte pouze vy a proto se během výpravy dostanete několikrát do nebezpečí. Objevíte nádherná opuštěná města a vydáte se na místa, kde ještě nikdo nebyl. Přestože se jedná o velmi akční hru, příběh je plný nečekaných zvratů a dobrodružství.

Zaklínač 3: divoký hon

Už díky knižní verzi bylo jasné, že tato hra bude jedna z nejlepších konzolových her. Třetí díl uzavírající příběh, vypráví o zaklínači Garaltovi, který hledá svou unesenou milenku Yennefer. Současně se blíží zánik celého světa a Geralt se musí vzepřít svému osudu. Jestliže jste viděli seriál či přečetli knížku a příběhem jste byli uneseni, tuto hru byste rozhodně měli vyzkoušet.

herní konzole

Grand Theft Auto V

Hra známá pod zkratkou GTA je už pátým pokračováním velmi úspěšného projektu studia Rockstar. Hra se odehrává v Los Santos a příběhem provází 3 gangsteři, kteří často překračují meze zákona. Hra plná adrenalinu, zábavy a akce by rozhodně neměla chybět ve vaší sbírce konzolových her.