Od koho si půjčit peníze?

Požádat někoho o půjčku není složité. To zvládne každý. Ale najít toho pravého, koho o ni požádat, to už ani zdaleka tak jednoduché není. Protože ani ti, kdo jsou veřejně prezentováni jako peníze půjčující, leckomu nepůjčí.
Důvodů, proč někdy ani poskytovatel půjček někomu půjčku neposkytne, je dost a dost. Protože je každý člověk jiný a na každém ze žadatelů jim tak může vadit něco jiného. Jednou je to třeba nedostatečný příjem, jindy nějaký ten záznam v registrech dlužníků, pak třeba i nějaká ta běžící nebo hrozící exekuce, uboze vypadající daňové přiznání, neschopnost či neochota prokázat svoji solventnost, příliš nízký nebo naopak příliš vysoký věk,…projekt na dům
A pokud si člověk není jistý tím, zda je dostatečně kvalitním a žádoucím uchazečem pro tu kterou finanční instituci? Nebo si je naopak jist tím, že oním ideálem nejspíše nebo dokonce rozhodně není?
Někdo takový by měl raději rovnou zvolit nebankovního poskytovatele půjček. A jeho volbou by měla být americká hypotéka bez registru. Vězte, že vím, o čem mluvím.
V případě právě tohoto finančního produktu se totiž uchazeči nabízejí daleko lepší podmínky k jeho získání, než je tomu někde jinde. Jen tak namátkou:

  • Za půjčené peníze se zde ručí nemovitostí a právě díky této zástavě necítí nikdo potřebu se příliš vrtat v žadatelových soukromých finančních záležitostech.
  • Nevadí tudíž ani relativně nízké příjmy žadatele stejně jako případně i banální záznam v registrech dlužníků, nad obojím se dají přivřít obě oči.
  • Za žádost se neplatí nic předem, vše je až do podpisu smlouvy vyřizováno na účet poskytovatele.
  • Vyřízení žádosti probíhá velmi rychle, stejně jako následné převedení peněz na dlužníkův účet.
  • Vyřízení žádosti je pro člověka velmi nenáročné. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu a odeslat e-mailem několik fotografií zmiňované nemovitosti k posouzení a je to.
  • Člověk může získat až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti a splácet je po troškách až třicet let.

moderní dům

A tím přednosti ani zdaleka nekončí. A proto je právě taková hypotéka jasnou volbou, a to nejen pro ty, kdo na tom nejsou zrovna nejlépe.