Žárovky a žárovičky

Raději to nezkoušejte. Vypnout světla a v naprosté tmě ujet jen pár metrů. Ani krokem. Proto je velmi důležité mít zásobu žárovek vždy po ruce, protože nevíte, kdy se vám může na cestě stát, že jedna, nebo nedej bože obě dvě začnou stávkovat. A co hůř, najednou. Vyoraná brázda v poli vaším autem bude to nejmenší neštěstí.

Světlo auta

Nu, ale co dál? Brázda je vyoraná, brambory do ní nasadit nelze, pole není vaše, tak co činit? Jeden z vynikajících nápadů je zkusit vycouvat, ale ještě předtím vyměnit žárovky. Tedy pokud jsou ony příčinou.

Žárovky do auta, a i jiné potřebné seženete přímo zde https://www.lightpark.cz/ostatni-autozarovky/ a určitě si jich udělejte zásobu. Nezkazí se a neutečou.

Nuže, nyní v té tmě provedete výměnu a jste rádi, že jste žárovky měli.

Je třeba si uvědomit, že každá žárovka má určitý počet hodin svítivosti. Například deset tisíc, jak statečně a klidně uvede výrobce, protože ví, že se na světě nenajde nikdo, kdo by to měřil. Proč taky. Jejich cena není nikterak závratná, takže je každému jedno, zda svítí skutečně oněch deset tisíc. Nebo jen osm. Tedy tisíc, samozřejmě, neboť výdrž pouhých osm hodin by byla přece jen trochu nápadná.

Na výše uvedeném linku koupíte jen kvalitní žárovky, nejvíce firmy Osram, která je známá snad všude. Nějaké šmejdy po dvou korunách zde nehledejte, nejsou tu. Ty, které tu jsou zaručují kvalitu, a jak můžete vidět, nijak nenabourají svou cenou váš rodinný rozpočet.
Zadní světlo

Koupíte zde různé druhy do různých typů aut, skoro všechny, které se naprosto běžně používají, ale i ty méně obvyklé. Zboží lze i objednat po internetu a přijdou vám až domů, bez zbytečného ježdění a shánění.

Na závěr dlužno podotknout, že všechny výrobky jsou zaručeně originály a nikoli jejich napodobeniny, které kvalitu nikdy nemohou zaručit. Takže máte sto procentní jistotu, že nekupujte zajíce v pytli.