Sedací vak pro děti

Je po Vánocích a vy si můžete oddechnout, že jste to vše zvládli. Z dárků byli a jsou všichni nadšení, takže zase za rok. Ale pak vás napadne, že máte vnouče, které bude mít brzy narozeniny? A co teď? Hračky dostalo, za oblečení vás nepochválí, takže jediné, co zbývá jsou peníze. Ale ty jsou takové neosobní. Přemýšlíte dál. Pokojíček má plně vybavený, takže asi není nic, co byste mohli koupit. Zkusíme vám poradit my. Podívejte se na stránky firmy Beanbag. Zde si vybere opravdu každý.

Sedací vak

Firma Beanbag byla založena v roce 2013 a vyrábí celou škálu sedacích vaků a pytlů pro děti i dospělé. Mají opravdu veliký výběr z barev i provedení. Velmi oblíbené se staly například sedací vaky a pytle Duo. Čím se liší od klasických? Liší se například tím, že barvu můžete libovolně měnit, podle vaší stávající nálady nebo potřeb. Takže jsou skvělým moderním doplňkem do všech domácností. Dále je můžete snadno přizpůsobit do tvaru křesla či lehátka. Popruhy jdou libovolně posouvat a tím pádem můžete měnit tvar sedacího vaku. Omyvatelný povrch pytlů a sedacích vaků je výhodou toho, že je můžete brát s sebou ven na zahradu, terasu či bazénu. Vaky a pytle mají systém trojitého zapínání, což znamená, že zapínání zamezí uniknutí náplně do vody.

Sedací vak pro děti

Je to dokonalé posezení pro každého člena rodiny. Ale co si budeme namlouvat, vy si ho moc času neužijete. Bude to spíše sedací vak pro děti a to je přesně to, co hledáte. Děti dokola vymýšlejí, co by neustále vyváděli. Když koupíte tento sedací vak nebo pytel, tak je zaručené, že už se dětem nebude chtít nic vymýšlet. Budou se totiž bát, že jim do něj sednete vy a oni pak budou muset sedět na trapných a obyčejných židlích. A dnešní děti přeci nechtějí být trapní. Takže pokud se tento sedací vak rozhodnete koupit pro své dítě nebo vnouče, tak si buďte jistí, že ho bude milovat.