Za krásným vzhledem stojí spousta hodin spánku

Nelichotivé v této době je hlavně to, že mají všichni strašně naspěch. Nastolit si však vysoké a rychlé životní tempo, sebou může přinést i unavený a zanedbaný vzhled, který vás bude prezentovat. A přitom nemusíte dělat nic speciálního, náročného a dokonce ani finančního pro to, abyste vypadali dobře a svěže. Postačí, když budete dodržovat spánkový režim, který vaše tělo v běhu vašeho života tolik potřebuje!
holka se sluchátky
1.     ZÁVAZEK ČÍSLO JEDNA – JÍT SPÁT DŘÍV!
·        Kolikrát jste si říkali, že půjdete po příchodu domů hned do postele nebo alespoň o něco dříve spát? A kolik krát vám to i vyšlo? Minimálně, že ano? Měli byste si dát však závazek, který bude zahrnovat to, abyste zbytečně dlouho neponocovali. Díky množství kofeinu, aktivit a nesprávnému stravování, vaše tělo i ve večerních hodinách funguje na sto procent, a přitom už má dávno odpočívat. Dopřejte si večer více klidu a zabořte se do polštářů klidně i v 9 večer. Ráno zase čerství všechno doženete.
spánek na polštáři
2.     PŘED SPANÍM VYPNETE NA REŽIM OFFLINE
·        Častou chybou všech lidí je to, že si jdou lehnout do postele s plnou hlavou myšlenek. Nechte všechny starosti a přemýšlení o vašich povinnostech na den a nenoste si je do postele. Jen ten, kdo má spánku dostatek může ocenit to, jak je jeho délka důležitá. Proto myslete na to, že když se chcete dobře vyspat, musíte jít spát s režimem offline.
pokoj v hotelu

3.     POLOHA, LŮŽKOVINY I MATRACE – JSOU NESMÍRNĚ ZÁSADNÍ!
·        Když chcete prožít kvalitní spánek, při kterém si odpočinete nejen psychicky, ale i fyzicky, musíte mít připravenou postel tak, aby vám to byla schopná i poskytnout. Krásný vzhled obličeje a celého těla podporuje jeho spánek, proto si dopřejte kvalitní materiál lůžkovin, hodnotnou přizpůsobivou matraci a nezapomínejte ani na polohování vašeho těla. Příliš vysoký polštář nebo spánek jen na jedné straně způsobuje obtíže, se kterými se budete muset potýkat celý následující den.
Když chcete ráno při pohledu do vašeho zrcadla vypozorovat, že jste čerství a krásní, musíte si dopřát více spánku než kosmetiky, která má později zachránit to, co jste v noci zanedbali.