Zábavná hra, která vás jen tak nepustí

Říká se, že kdo si hraje, ten nezlobí. A asi je to do jisté míry pravda. Je však lepší hrát si s dalšími lidmi někde venku než jen sedět celý den u PC.

Zábavná hra, která vás jen tak nepustí

Nedostatek pohybu má dnes kdekdo. Stále méně a méně lidé totiž pracuje manuálně, a naopak raketovým tempem přibývá pracovníků, co celý pracovní den prosedí u počítače. A to, jak jistě tušíte, není úplně ta nejlepší správa pod sluncem. Samo o sobě to můžete dohnat o svém volném čase. Vyjet si na kole nebo se alespoň dvakrát za týden proběhnout v blízkém parku vás jistě dokáže pořádně osvěžit a zároveň tím něco uděláte i pro své zdraví. V případě, že vás takovéto aktivity příliš nebaví, můžete zkusit něco jiného.

Laserová zbraň

Mladí lidé dávají přednost spíše moderním způsobům zábavy. A to platí i pro pohyb. Už dávno jsou pryč časy, kdy se mladiství ve velkém množství proháněly po parcích a po dvorcích. Dnes už letí něco jiného. A může to bavit i vás. Abyste doma úplně nezpychli, můžete alespoň vyzkoušet velice oceňovanou lasergame praha.

Nejde o žádnou novinku, ale dlouho to u nás také není. Tento druh hry by se dal asi ve zkratce připodobnit ke dnes již klasickému paintballu, ale v obou hrách můžete shledat celou řadu rozdílů. Předně, laser game se nehrají nikde venku. To je nevýhoda v tom, že nebudete na čerstvém vzduchu, ale zase se v arénách příliš nezašpiníte. Také po sobě nestřílíte nějakými kuličkami, jejichž zásah většinou docela bolí, ale pouze světelnými paprsky. Pod pojmem laser si nepředstavujte nic z hvězdných válek, ale spíše koncentrované světlo z baterky. Koncentrace je samozřejmě extrémně slabá, a i kdybyste dostali zásah kamkoliv do těla, ani to nepocítíte. Zásahy totiž zaznamenávají speciální senzory.

Laserový meč

Velká popularita

Arén není v našem hlavním městě zase tolik, abyste si mohli zahrát každý den. Je to trochu škoda, jelikož se jedná o velice zábavnou, a hlavně fyzicky docela náročnou hru. Určitě se během jejího hraní dostatečně zapotíte, tedy pokud se nerozhodnete to flákat, což se příliš nedoporučuje. Neustále prohry vás totiž budou jen a pouze frustrovat.