Footjob milují nejen muži, ale i ženy

Footjob je masérská technika, jejíž obliba stále roste. Masérka sice musí vynaložit více námahy, ale zároveň jí citlivá nervová zakončení na ploskách nohou umožní příjemný prožitek, jaký zažívá její partner. Pro klienta, ale i klientku erotického masérského salónu je to jeden z nejúžasnějších způsobů, jak dosáhnout slastného orgasmu.

dámské střevíce

Chodidla nejen na penis – footjob Matahari salon se zpravidla praktikuje na ztopořeném penisu, masérská technika však není omezena jen mužským rozkrokem, rozkošné pocity přichází i tehdy, přejíždí-li bosá chodidla po břiše, po stehnech, a po hrudníku. Velice příjemné jsou jemné doteky bříšky prstů v oblasti kolem pupíku, v tříslech, v podkolenních jamkách a mezi bradavkami (a to i přesto, že ty mužské nejsou tolik citlivé, jako ty ženské).

Vzrušující tvary – pro mnohé z vás bude možná překvapivým zjištěním fakt, že mezi muži je opravdu velké procento těch, co s oblibou sledují přirozené křivky, které ženská bosá noha skýtá. Z anatomického hlediska je to naprosto dokonalý výtvor, je zde zapojeno do činnosti několik desítek drobných kůstek, svalů, svalových úponů a šlach, a to vše v sexy křivkách, v naprosto dokonalých proporcích. Křivky přechází do klenby podélné a příčné, jež zároveň plní funkci stability těla při chůzi, a to vše vnímáme jako něco přirozeného a krásného. Chodidla jsou zkrátka stejně vzrušujícím objektem, jako fantastické, oblé geometrické tvary ženských ňader.

krásné ženské nohy

Footjob si užívají i ženy – ženy mají na svém těle také erotogenní zóny, disponují navíc tenčí vrstvou pokožky (epidermis) než muži, a silnější tuková vrstva tak nebrání citlivějšímu kontaktu a senzitivnějšímu vnímání každého doteku. Footjob pro ně může představovat vrchol rozkoše a mnohé z nich si jsou také této skutečnosti vědomy. Je to skvělá příležitost nejen k dosažení vyvrcholení, ale i k uvolnění, relaxaci, k odpočinku a setřesení stresu, který nás den co den svírá takřka na každém kroku.