Iveco Eurocargo

Iveco Eurocargo v kategorii, pro kterou stačí řidičské oprávnění C opravdu porazilo, takže vypůjčení tohoto vozidla je vhodné i pro velké projekty.

Iveco Eurocargo

Komfort uvnitř

Iveco Eurocargo je poměrně nové nákladní vozidlo, ovšem i za tak krátkou dobu je na trhu velmi oblíbené, a proto po něm sáhla řada firem. Je to i díky jeho váhové kategorii, protože v ní má opravdu co nabídnout a nezaskočí ho ani spousta práce. Již po prvním usednutí poznáte, že jste tady pánem. Velmi tomu napomáhají pohodlně umístěny ovládací prvky, které jsou vhodné pro všechny typy cestování, takže Vás nezaskočí ani zácpa.

logo Iveco

Uvnitř jsou tři místa, přičemž i pro cestování ve třech se nebudete mačkat jako sardinky. V samotné kabině je dost ukládacích prostorů, což je u takového vozu zapotřebí. Co se týče motorizací, tak je tu několik možností, přičemž velmi oblíbená je verze šestiválec 160 kW, ale existují i samozřejmě výkonnější varianty, což s kombinací manuálu je slušný parametr. Vzhledem k dobrému výkonu se dá jezdit i s nákladem a šestistupňovou převodovkou za slušnou spotřebu, takže náklady na provoz nejsou vysoké.

Má co nabídnout

Konkrétně tento model Iveca se prodává v mnoha variantách, takže každá je něčím výjimečná a má specifické vlastnosti, což z tohoto modelu dělá velmi všestranný a užitečný nákladní automobil. Nejvýkonnější model má 300 koní, takže nedostatku výkonu se rozhodně bát nemusíte ani při plném naložení. Co se týče převodovek, tak celkem je na výběr z třinácti variant, což jen potvrzuje obrovskou možnost konfigurace.

nákladní automobil

I na poměrně velké rozměry vozidla se dbalo na aerodynamický tvar kabiny, což má pozitivní na jízdní vlastnosti, které se nezhoršují ani při plném naložení. Jestli máte o takovou dodávku na určitou dobu zájem, ale nechcete si ji kupovat, tak využijte ověřené půjčovny. Iveco Eurocargo 7 500 kg je tu přímo připraveno pro Vás a jediné, co potřebujete je řidičské oprávnění C. Zapůjčení je za výhodnou cenu, takže když budete potřebovat například vozit materiál na stavbu, tak je to opravdu skvělé řešení.